در دیدار با سرپرست صدا و سیمای مرکز بوشهر

بهبود فرهنگ سازی حوزه عفاف و حجاب در استان با همکاری ظرفیت های موجود در صدا و سیما

شناسه خبر : 123349

1401/03/09

تعداد بازدید : 51

بهبود فرهنگ سازی حوزه عفاف و حجاب در استان با همکاری ظرفیت های موجود در صدا و سیما
در دیدار اعضای بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر با سرپرست صدا و سیمای استان بوشهر از مهمترین مسائل و موضوعات در حوزه عفاف و حجاب گفتگو گردید

حجت الاسلام والمسلمین یوسف جمالی دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهرضمن تبریک به مناسبت درآستانه قرار گرفتن سالروز حماسه آفرینی سوم خرداد،روز آزادسازی خرمشهر و با بیان اینکه جهاد همچنان ادامه دارد، خواستار همکاری بیش از پیش صدا و سیمای مرکز بوشهر با بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر شد .

وی در این دیدار با تاکید بر همکاری تنگاتنگ صدا و سیمای مرکز بوشهر در برپایی و برگزاری مراسمات با وجود داشتن ابزار قدرتمند رسانه تقدیر و تشکر به عمل آورد و تاکید کرد، ان شاءاله امسال نیز در هفته عفاف و حجاب همچون سالیان گذشته بر فرهنگ سازی در حوزه عفاف و حجاب به مشارکت صدا و سیما نیازمندیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین موسوی قائم مقام بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر، ابراز خرسندی نمود که بحمدالله تا کنون برنامه هایی که از طریق صدا و سیما تولید شده  همچون برنامه از لاک جیغ تا خدا و برنامه های پرسش و پاسخ بدون توقف که به حق مفید واقع گردیده،خواستار ادامه فرایند محتواسازی فرهنگی در زمینه عفاف و حجاب به ویژه در هفته مذکور بود.

وی در ادامه افزود: درخصوص برنامه های بنیاد عفاف و حجاب باید گفت که برنامه های این نهاد از ابتدای تیرماه با برگزاری پویش ها، برگزاری جشن تکلیف در مصلی نماز جمعه و ... انجام خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی نژاد تصریح کرد: محور اصلی برنامه ها در بنیاد عفاف و حجاب،برگزاری برنامه های متناسب جوانان و نوجوانان می باشد.

 

در پایان حیدری سرپرست صدا و سیمای مرکز بوشهردر نشست با اعضای بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر گفت: محور اصلی برنامه ها جهاد تبیین می باشد، لذا در هفته عفاف و حجاب باید از کارشناسان خبره و مختلفی در این زمینه استفاده خواهیم نمود.

وی  در پایان افزود:ما در صدا و سیما از تمامی ظرفیت ها در قالب های تولید محتواهای فرهنگی هنری و رسانه ای در رابطه با موضوع عفاف و حجاب استفاده می کنیم.