مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر

بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

شناسه خبر : 55003

1396/10/30

تعداد بازدید : 111

بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود
مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر گفت: در راستای ترویج و تبیین فرهنگ عفاف و حجاب و مقابله با تهاجم فرهنگی، بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

حجت الاسلام جمالی به مناسبت افتتاح و برنامه های دفتر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر گفت: اضحاب رسانه زبان گویای مسائل فرهنگی هستند و اگر قرار است حسیاسیتی ایجاد شود و تمرکز استان بر روی فرهنگ تمرکز شود شما می توانید انجام دهید.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: آیین افتتاحیه بنیاد عفاف و ححاب استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سخنرانی آیت الله اختری، دبیر کل بنیاد ملی عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر ادامه داد: این مراسم چهارشنبه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۰ صبح در سال اجتماعات دانشگاه علامه طباطبایی فرهنگیان برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، اداره کل دادگستری استان، سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر در برگزاری این مراسم مشارکت دارند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ادامه داد: مرکز خرید دایمی فاطمیه در خیابان یادگار امام در سطه طبه محصولات عفاف و حجاب از قبیل لباس کودک، چادر، مقنعه، روسری و لباس کودک اسلامی و کارهای جدیدی که با حضور آیت الله صفایی بوشهری و آیت الله اختری افتتاح می شود.

حجت الاسلام جمالی اظهار داشت: یکی از اهداف راه اندازی این بنیاد ترویج و رشد و تعمیق فرهنگ اسلامی عفاف و حجاب در جامعه است.

وی افزود: ایجاد هم افزایی فعالیت های حوزه عفاف و حجاب با استفاده از ظرفیت عامه مردم و نهاد های دولتی و غیر دولتی، تشکیل کانون های عفاف و حجاب در سطح دانشگاه ها استان، آماده سازی نسل جوان جهت مقابله با تهاجمات فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب، بهبود حجاب مداری در میان احاد جامعه از طریق مساجد و حسینه ها، هیئت ها و مدارس از دیگر اهداف تشکیل این بنیاد است.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر خبر داد: این بنیاد غیر دولتی و مردم نهاد است که در آینده نزدیک دفاتر نمایندگی این بنیاد در شهرستان های استان راه اندازی و فعالیت خود را آغاز می کنند./ مهر